Odlehčený CNC router

Řada RM LIGHTŘada RM Light

Jde o odlehčený a ekonomičtější CNC router, který vychází z řady RM MX. Na základě častých požadavků našich zákazníků na dodání kvalitních CNC strojů do jejich hůře přístupných výrobních prostor, jsme vyvinuli zcela demontovatelný CNC router. Naší prioritou bylo zachovat kvalitu a univerzálnost našich CNC strojů a zároveň vytvořit stroj se snadnější instalací.

Stejně jako portálová CNC frézka řady RMMX je vhodný na frézování do dřeva, překližky, plastu, polykarbonátu, hliníku a dalších měkkých kovů. S příslušenstvím jako tangenciální hlava je vhodný i na řezání tenčích materiálů jako jsou fólie, samolepky, textil, kůže a různé druhy pěny.

Dodáváme ve třech základních velikostech 1050x2050, 1300x2550 a 1550x3050 mm.

Ke každé velikosti CNC stroje je možnost přidat naše standardní příslušenství jako vakuový stůl, tangenciální hlavu s elektrickým, případně pneumatickým oscilačním nožem, vision systém a další.

Pro více informací a cenovou nabídku nás prosím kontaktujte, rádi Vám poradíme s výběrem toho pravého CNC stroje přímo pro Vás. Všechny naše CNC stroje, routery, frézky a plottery vyrábíme a kompletujeme přímo u nás na hale v Boršicích u Buchlovic.

Chcete vidět naše CNC stroje osobně? Chcete se přesvědčit o tuhosti a kvalitě našich CNC strojů na vlastní oči? Rádi vám naše stroje ukážeme u nás ve výrobě, stačí si s námi domluvit termín. Budeme se na vás těšit!

Technická specifikace: 
Konstrukce odlehčená konstrukce
Šířka stroje od 1000 mm do 1500 mm
Délka stroje od 1000 mm do 4000 mm
Hmotnost od 500 kg
Zdvih osy z 200 mm průchod pod portálem 170 mm
Rychlost pojezdu 20 000 mm/min
Vřeteno 2,2 kW HSD 24 000 ot./min. s frekvenčním měničem
Řídící systém My CNC nebo Delta NC300
   
 
Příslušenství a volitelná výbava:
Sprejový chladící systém
Výškový senzor
Vakuový stůl
Vakuová vývěva BECKER
Elektrický oscilační nůž
Pneumatický oscilační nůž
4-tá rotační osa
Příprava pro odsávání
MPG ovladač
Průmyslový vysavač Delfin
Chci poptat cenu

Řada RM Light / galerie
cnc stroj

Vaše vize realizují naše stroje