Velkoformátový CNC router

Řada RM LXŘada RM LX

CNC router řady RMLX je velký průmyslový cnc stroj vhodný pro velkoformátové 2D/3D frézování. Podobně jako všechny naše CNC stroje jsme schopni vyrobit vám tento CNC router ve vámi požadované velikosti pracovní plochy. Tuhost stroje je zaručena robustní ocelovou konstrukcí celého stroje, který je obroben na 5-ti osém obráběcím centru pro zachování absolutní souběžné rovinnosti. Polohování CNC routeru v osách X a Y je řešeno kvalitními servomotory s šikmými ozubenými hřebeny. Polohování osy Z je postaveno se servomotorem na kuličkovém šroubu.

Díky volitelnému vybavení stroje jsme schopni vyrobit plně multifunkční stroj. Výběr vřetene konzultujeme se zákazníkem tak aby s rezervou pokryl jeho požadavky obrábění. Portálová CNC frézka řady RMLX je tak vhodná na frézování do dřeva, překližky, plastu, polykarbonátu, hliníku a dalších měkkých kovů. S příslušenstvím jako tangenciální hlava je cnc router vhodný i na řezání tenčích materiálů jako jsou fólie, samolepky, textil, kůže a různé druhy pěny.

CNC router řady RMLX dodáváme s řídícím systémem Delta NC300 a samozřejmostí je kompletní proškolení pro bezproblémovou obsluhu včetně usazení a vyrovnání CNC stroje přímo u zákazníka. Nabízíme servis, poradenství a konzultace před, během a po realizaci vašeho CNC stroje.

Pro více informací a cenovou nabídku nás prosím kontaktujte, rádi vám poradíme s výběrem toho pravého cnc stroje přímo pro vás. Všechny naše CNC stroje, routery, frézky a plottery vyrábíme a kompletujeme přímo u nás na hale v Boršicích u Buchlovic.

Chtěli byste se na naše CNC stroje podívat osobně? Chcete se přesvědčit o tuhosti a kvalitě našich CNC strojů na vlastní oči? Rádi vám naše stroje ukážeme u nás ve výrobě, stačí si s námi domluvit termín. Budeme se na vás těšit!

Prohlédněte si
Jak portálový CNC router řady RM LX v rukou pana stolaře posunuje práci se dřevem na novou úroveň

Technická specifikace
Konstrukce Robustní obrobená ocelová konstrukce
Šířka stroje Pracovní plocha od 1000 mm
Délka stroje Pracovní plocha od 1000 mm
Hmotnost od 1000 kg
Zdvih osy Z

1. varianta 300 mm - průchod pod portálem 200 mm

2. varianta 500 mm - průchod pod portálem 400 mm

Koncepce osy x Lineární vedení HIWIN, šikmý ozubený hřeben (broušený, kalený), precizní planetová převodovka, servomotor
Koncepce osy y Lineární vedení HIWIN, šikmý ozubený hřeben (broušený, kalený), precizní planetová převodovka, servomotor
Koncepce osy z Lineární vedení HIWIN, kuličkový šroub, servomotor
Rychlost pojezdu Do 60 000 mm/min
Vřeteno od 2,2 kW do 10 kW s automat.výměnou nástrojů (lineární nebo karusel)
Řídící systém Delta NC300 s ovládacím pultem a MPG ovladačem

 

Volitelné příslušenství:
Sprejový systém chlazení nástroje
Výškový senzor
Vakuový stůl
Vakuová vývěva BECKER
Příprava pro odsávání
Elektrický oscilační nůž
Pneumatický oscilační nůž
4-tá rotační osa
Průmyslový vysavač Delfin
Automatická výměna nástroje
Kamerový systém pro rozpoznávání tiskových značek
Pevné řezací nože, V-CUT, KISSCUT nástroj, rýhovací kolečko

 

Chci poptat cenu

Řada RM LX / galerie
cnc

Vaše vize realizují naše stroje