CO O NÁS ŘEKLI


Naše společnost je největším výrobcem bioklimatických pergol v ČR. Díky strojům od pana Konečného jsme schopni naše pergoly osazovat precizně opracovanými díly s bezkonkurenční přesností. Jejich stroje u nás také pracují 24 hodin bez jakékoliv poruchy. Na strojích si ceníme robustnost a spolehlivost ! Ale také výjimečnost a originalitu různých plug-Inů které je s námi pan Konečný schopen a ochoten realizovat. Ochota podílet se na nových, nevyzkoušených a jak říká pan Konečný “alarisáckých šílenostech” je obdivuhodná a i když od začátku tvrdí, že to nepůjde, nikdy nás v tom nenechá a dotáhne to s námi až do konce...až to funguje! CNC stroje z Boršic jsou totiž nejvíc!

Radek Pelz
ALARIS Czech Republic, s. r. o.

Na již sedmi CNC “Konečný” strojích obrábíme především slitiny hliníku. Díky tuhé konstrukci, vysokým otáčkám, rychlé výměně nástroje, přesnosti stroje a použití perfektních řezných podmínek lze stroj používat pro velkosériovou výrobu za účelem dosažení nízkých provozních a pořizovacích nákladů, díky čemuž stroj konkuruje jednou tak dražším strojům.
Ochota komunikace firmy Konečný, ať už jde o servis, telefonickou podporu nebo jen o radu, co se stroje, nástroje, řízení týká, funguje na jedničku.

Výhody:

  1. Cena/výkon
  2. Efektivní obrábění (frézování, vrtání, závitování, gravírování atd.)
  3. Ke stroji po domluvě lze dodělat prakticky cokoliv (vývěva, chlazení, odsávání špon, zakrytování stroje, sondy)
  4. Volitelný rozměr obráběcí plochy
  5. Jednoduchá obsluha a údržba stroje
Jan Sejkora
JBC protolab s.r.o.

V roce 2017 jsme pořídili CNC router od firmy CNC Konečný. Tím jsme posunuli technologii výroby na maximálně možnou precizní úroveň

MZcarp.cz
Výroba rybářských potřeb z uhlíku, kevlaru, a kompozitních materiálů

Na stroji CNC Konečný vyrábíme ve firmě Sádlík dřevěné díly pro "Židle na celý život" od roku 2018 a jsme maximálně spokojeni

Vladimír Bednařík
Sádlík ohýbaný nábytek s.r.o.

Výborná technická úroveň, služby nadstardardní, jsme moc spokojeni se stroji i s přístupem, děkujeme.

Ing. Petr Zemánek
MP Line s.r.o.

Výběr české společnosti CNC KONEČNÝ s.r.o. jako dodavatele obráběcího CNC centra v kladném slova smyslu předčil naše očekávání. Od vlastního výběru nejvhodnější technologie, dodávky zařízení, její instalace a zaškolení na místě. Taktéž i následné upgrady a přístup podpory se spoustou dobrých rad a postřehů. 

Vladimír Sedláček
REKLAMA Wizard s.r.o.

Jsou to neskuteční srdcaři a vždy ochotně poradí. I při velkém pracovním vytížení pan majitel jede přes půl republiky, aby dohlédl na předávku stroje. Díky tuhé konstrukci a kvalitním součástkám jsme schopní rychle a přesně obrábět.

Ing. Martin Petřík, Ph.D.
FSv ČVUT v Praze


cnc

Vaše vize realizují naše stroje