Naše CNC stroje


 "Robustní konstrukce, vymazlené součástky a chytrý řídící systém - to je naše pojetí CNC stroje."

CNC MILLMAN

MILLMAN

Stolní mini CNC frézka určená i pro náročné frézování lehkých kovů přímo na vašem pracovním stole. Celozakrytovaný CNC stroj vytvořený jako všestranný pomocník pro malosériovou výrobu a prototypování.

Více informací
CNC Řada RM MX Light

Řada RM MX Light

Ekonomický CNC router vhodný pro frézování do dřeva, plastu i hliníku. Vyvinutý z řady RM MX jako zcela demontovatelný CNC stroj do hůře přístupných výrobních prostor. Snadnější instalace při zachování naší kvality.

Více informací
CNC Řada RM SX

Řada RM SX

Stolní řada CNC routerů vhodná na frézování do dřeva, plastu, hliníku a dalších měkkých kovů. Malá portálová CNC frézka postavená na konstrukci z ocelového rámu pro zaručení tuhosti a přesnosti stroje.

Více informací
CNC Řada RM MX

Řada RM MX

Střední řada našich CNC routerů začíná od velikosti pracovní plochy 700x1000mm a je postavena na robustní konstrukci z ocelových jeklů. Lze přidat naše standartní příslušenství.

Více informací
CNC Řada RM LX

Řada RM LX

Naše největší řada průmyslových CNC routerů je nejsnadněji konfigurovatelná pro danou výrobu díky široké nabídce příslušenství. Spolu s robustní ocelovou konstrukcí a kvalitními komponenty tak vytváří profesionální multifunkční CNC stroj.

Více informací
CNC Plotr

CNC Plotr

Velkoformátové CNC plotry pro průmyslové řezání plochých materiálů. Vhodné pro řezání fólií, samolepek, textilu, kůže a různých druhů pěny. Řezání dle zaměřovacích značek (IP kamera). Rychlost pojezdu až 90m/min. Měnitelné nástroje.

Více informací
CNC Řada ATYP

Řada ATYP

Dokážeme vytvořit unikátní CNC stroj na míru dle přání zákazníka. Potřebujete speciálně upravit CNC stroj pro vaši výrobu? Máme 10 let zkušeností z výroby a servisu CNC strojů a umíme tak reagovat na individuální potřeby zákazníka.

Více informací
cnc

Vaše vize realizují naše stroje