CNC router

Řada RM MXŘada RM MX

Střední řada portálových cnc routerů začíná od velikosti pracovní plochy 700x1000mm je postavena na robustní konstrukci z ocelových jeklů tak, aby zaručovala potřebnou tuhost celého CNC routeru. Ocelový rám je obráběný přímo pro uchycení lineárního vedení HIWIN a šikmých ozubených hřebenů v případě pohonu na servomotorech s planetovými převodovkami APEX. Dle požadavků klienta na rychlost posunu osazujeme cnc router řady RM MX buď krokovými motory nebo servomotory. Spolu s profesionálním řídícím systémem tak jde o spolehlivý a přesný CNC stroj pro frézování jak ve 2D i 3D.

Portálový CNC router řady RMMX je vhodný na frézování do dřeva, překližky, plastu, polykarbonátu, hliníku a dalších měkkých kovů. S příslušenstvím jako tangenciální hlava je takový cnc router vhodný i na řezání tenčích materiálů jako jsou fólie, samolepky, textil, kůže a různé druhy pěny.

Ke každé velikosti CNC routeru je možnost přidat naše standartní příslušenství jako vakuový stůl, tangenciální hlavu s elektrickým, případně pneumatickým oscilačním nožem, automatickou výměnu nástrojů, vision systém a další. CNC router řady RM MX dodáváme s řídícím systémem My CNC nebo Delta NC300 dle výběru a samozřejmostí je kompletní proškolení pro bezproblémovou obsluhu včetně usazení a vyrovnání CNC stroje přímo u zákazníka. K našim CNC strojům zaručujeme servis, poradenství a konzultace před, během a po realizaci.

Pro více informací a cenovou nabídku nás prosím kontaktujte, rádi vám poradíme s výběrem toho pravého cnc stroje přímo pro vás. Všechny naše CNC stroje, routery, frézky a plottery vyrábíme a kompletujeme přímo u nás na hale v Boršicích u Buchlovic.

Chcete vidět naše CNC stroje osobně? Chcete se přesvědčit o tuhosti a kvalitě našich CNC strojů na vlastní oči? Rádi vám naše stroje ukážeme u nás ve výrobě, stačí si s námi domluvit termín. Budeme se na vás těšit!

Technická specifikace
Konstrukce Ocelová konstrukce
Šířka stroje od 700 mm do 1500 mm
Délka stroje od 1000 mm do 7000 mm
Hmotnost od 500 kg
Zdvih osy z 200 mm, průchod pod portálem 170 mm
Koncepce osy x 1. varianta: lineárni vedení, kuličkový šroub (do rozměru 1000x1500 mm pracovní plochy)
2. varianta: lineární vedení, šikmý ozubený hřeben
Koncepce osy y 1. varianta: lineárni vedení, kuličkový šroub (do rozměru 1000x1500 mm pracovní plochy)
2. varianta: lineární vedení, šikmý ozubený hřeben
Koncepce osy z lineární vedení, kuličkový šroub
Rychlost pojezdu 30 000 mm/min
Vřeteno 2,2 kW HSD 24 000 ot./min. s frekvenčním měničem
Řídící systém My CNC nebo Delta NC300
Volitelné příslušenství:
Sprejový chladící systém
Výškový senzor
Vakuový stůl
Vakuová vývěva BECKER
Příprava pro odsávání
Elektrický oscilační nůž
Pneumatický oscilační nůž
4-tá rotační osa
Servomotory na všech osách
Vřeteno s automatickou výměnou nástroje
MPG ovladač
Průmyslový vysavač Delfin
Chci poptat cenu

Řada RM MX / galerie
cnc

Vaše vize realizují naše stroje