CNC stroj na zakázku

Řada CNC ATYPŘada ATYP

Potřebujete unikátní CNC stroj pro automatizaci vaší výroby?

Jsme připraveni pro Vás zhotovit CNC stroj přímo pro potřeby Vaší firmy. Na základě Vašich požadavků navrhneme a vyrobíme samostatně fungující zařízení - CNC stroj. Umíme reagovat na individuální potřeby zákazníka.

Už 10 let vyrábíme CNC stroje přímo na míru našim zákazníkům. Za našimi stroji si stojíme a chceme aby byly kvalitní a spolehlivé. Naše zkušenosti z výroby a servisu nám tak dávají možnost reagovat na jakékoliv specifické požadavky zákazníka a tvořit unikátní CNC stroje.

Pokud přemýšlíte nad novým CNC strojem napište nám nebo nám zavolejte, domluvíme si s vámi termín schůzky, na které probereme všechny vaše představy a požadavky. Pokud bude výroba takového stroje v našich silách, velice rádi vám připravíme možný návrh vašeho nového CNC stroje. Po odsouhlasení našeho řešení a celkové koncepce zařízení pak na nás můžete nechat vývoj a výrobu. Samozřejmostí je následné kompletní proškolení pro bezproblémovou obsluhu stroje včetně usazení a vyrovnání stroje přímo u Vás. Nabízíme servis, poradenství a konzultace před, během a po realizaci vašeho CNC stroje.

Pro více informací a případnou cenovou nabídku nás prosím kontaktujte, rádi vám poradíme s výběrem toho pravého CNC stroje přímo pro vás. Všechny naše CNC stroje, routery, frézky a plottery vyrábíme a kompletujeme přímo u nás na hale v Boršicích u Buchlovic.

Chtěli byste se na naše CNC stroje podívat osobně? Chcete se přesvědčit o tuhosti a kvalitě našich CNC strojů na vlastní oči? Rádi vám naše stroje ukážeme u nás ve výrobě, stačí si s námi domluvit termín. Budeme se na vás těšit!

Chci poptat cenu

Řada ATYP / galerie
cnc

Vaše vize realizují naše stroje