Odlehčený CNC router

Řada RM MX LIGHTŘada RM MX Light

Jde o odlehčený a ekonomičtější CNC router, který vychází z řady RM MX. Na základě častých požadavků našich zákazníků na dodání kvalitních CNC strojů do jejich hůře přístupných výrobních prostor, jsme vyvinuli zcela demontovatelný CNC router. Naší prioritou bylo zachovat kvalitu a univerzálnost našich CNC strojů a zároveň vytvořit stroj se snadnější instalací.

Stejně jako portálová CNC frézka řady RM MX je vhodný na frézování do dřeva, překližky, plastu, polykarbonátu, hliníku a dalších měkkých kovů. S příslušenstvím jako tangenciální hlava je vhodný i na řezání tenčích materiálů jako jsou fólie, samolepky, textil, kůže a různé druhy pěny.

Vyrábíme ve třech základních velikostech pracovní plochy 1050x2050, 1300x2550 a 1550x3050 mm.

Ke každé velikosti CNC stroje je možnost přidat naše standardní příslušenství jako vakuový stůl, tangenciální hlavu s elektrickým, případně pneumatickým oscilačním nožem, vision systém a další.

Pro více informací a cenovou nabídku nás prosím kontaktujte, rádi Vám poradíme s výběrem toho pravého CNC stroje přímo pro Vás. Všechny naše CNC stroje, routery, frézky a plotry vyrábíme a kompletujeme přímo u nás na hale v Boršicích u Buchlovic.

Chcete vidět naše CNC stroje osobně? Chcete se přesvědčit o tuhosti a kvalitě našich CNC strojů na vlastní oči? Rádi vám naše stroje ukážeme u nás ve výrobě, stačí si s námi domluvit termín. Budeme se na vás těšit!

Technická specifikace: 
Konstrukce Demontovatelná ocelová konstrukce
Velikost pracovní plochy

1050x2050 mm

1300x2550 mm

1550x3050 mm

Materiál prac. desky MDF deska
Hmotnost od 500 kg
Zdvih osy z 200 mm průchod pod portálem 170 mm
Rychlost pojezdu 20 m/min
Vřeteno 2,2 kW HSD 24 000 ot./min
Frekvenční měnič Delta
Řídící systém My CNC nebo Delta NC300
   
 
Příslušenství a volitelná výbava:
Sprejový systém chlazení nástroje
Výškový senzor
Vakuový stůl
Vakuová vývěva BECKER
Příprava pro odsávání
MPG ovladač
Průmyslový vysavač Delfin
 
 
 
 
Chci poptat cenu

Řada RM MX Light / galerie
cnc

Vaše vize realizují naše stroje